Pierwsze wydarzenia odbyły się w Jarocinie i Słupsku w połowie września, gdzie łącznie ponad 200 uczniów wzięło udział w naszych spotkaniach. Rozmawialiśmy o kształtowaniu swojej ścieżki edukacji i kariery, studiach za granicą, a także utrzymywaniu motywacji każdego dnia.

Po sukcesie pierwszych wydarzeń, przyszedł czas na kolejne. W grudniu 2022 r. odwiedziliśmy Lublin, w styczniu 2023 r. Mińsk Mazowiecki, a w marcu Kraków oraz Poznań. W kwietniu przyszedł czas na Wrocław. 

Coraz większe sukcesy każdej kolejnej Akcji Inspiracji spowodowały, że w czerwcu odwiedziliśmy aż 5 miast. Zawitaliśmy w Bydgoszczy, Pile, Zielonej Górze, Bielsku-Białej oraz Katowicach. Łącznie w ciągu roku odbyło się 12 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 5000 młodych osób. 

Gościliśmy przedsiębiorców, sportowców, przedstawicieli administracji publicznej, a także najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Wszystko po to, aby pokazać młodym osobom, jakie możliwości stoją przed nimi w dorosłym życiu. 

Rozmawialiśmy na różnorodne tematy. Zaczynając od kształtowania własnej ścieżki kariery, przez rozwój własnego biznesu, aż ochronę zdrowia. Co więcej, organizowaliśmy warsztaty związane z metodami skutecznej nauki oraz studiowaniem za granicą. 

Zachęcamy do  objerzenia filmu podsumowującego minione 12 Akcji Inspiracji:

A już we wrześniu wracamy z kolejnymi wydarzeniami! Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby nic nie przegapić. 

Skopiowane do schowka