Zaangażuj się!

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Fundacja to przede wszystkim społeczność - ambitni podopieczni, wyjątkowi mentorzy i ambitny, doświadczony zespół. Nasze grono cały czas się powiększa! Więcej informacji o aktualnych rekrutacjach znajdziesz w zakładkach poniżej.

Zostań Stypendystą Fundacji

Co roku spośród najzdolniejszych młodych licealistów wyłaniamy Stypendystów, którzy zostają objęci opieką mentora, wezmą udział w serii wykładów i szkoleń, a także w tygodniowym Rejsie Mentoringowym.

Dowiedz się więcej

Zostań Mentorem

Mentorzy to studenci i absolwenci zagranicznych uniwersytetów, którzy dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem stają się źródłem inspiracji oraz motywacji dla młodych pokoleń Polaków.

Dowiedz się więcej

Zostań Wolontariuszem

Zapraszamy najambitniejszych młodych ludzi do zaangażowania się w działania na rzecz Fundacji. Chcemy pomagać im w rozwijaniu umiejętności i wykształcać w nich najbardziej pożądane kompetencje na rynku pracy.

Dowiedz się więcej

Załóż konto OFF

W OFF wierzymy, że dobrym fundamentem rozwoju jest mentoring, wymiana doświadczeń i poznawanie ambitnych osób, które mają cele podobne do Twoich! Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.