Dołącz do nas

Program Mentoringowy

Jak co roku Our Future Foundation pomoże grupie najzdolniejszych polskich i ukraińskich licealistów rozwinąć swój potencjał pod skrzydłami Mentorów fundacji, którzy są studentami bądź absolwentami najbardziej prestiżowych uniwersytetów takich jak Yale, Harvard University, University of Oxford czy University of Pennsylvania.

Zostań stypendystą Programu Mentoringowego OFF!

Udział w programie pomoże Ci w drodze na wymarzoną zagraniczną uczelnię poprzez wsparcie na każdym etapie procesu aplikacyjnego. Nasi mentorzy podzielą się z Tobą doświadczeniem z pierwszej ręki na temat życia i studiowania za granicą. Otrzymasz również pomoc w zaplanowaniu ścieżki kariery akademickiej, rozwoju swoich zainteresowań oraz stawianiu pierwszych kroków na uczelni.

 

Rekrutacja do V edycji Programu Mentoringwego jest zamknięta. Zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłym roku!

Odkryj swoje możliwości!

Program mentoringowy to nie tylko wsparcie merytoryczne, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda! Jako laureat weźmiesz udział w Rejsie Mentoringowym, który jest szansą na poszerzenie horyzontów i poznanie ambitnych rówieśników z całego świata – te relacje zostaną z Tobą na lata.

Dodatkowo podczas tygodniowej wyprawy śladem jezior mazurskich poznasz tajniki skutecznej aplikacji na wymarzone studia, a także dowiesz się o dostępnych grantach i stypendiach. Nie zabraknie oczywiście integracji zespołowych i wspólnego żeglowania!

Wydarzenia

Laureaci programu zostaną zaproszeni do udziału w uroczystej Gali Wręczenia Stypendiów, konferencji Our Future Forum oraz serii warsztatów OFF Masterclass.

Wsparcie

Nasi podopieczni mogą skorzystać z możliwości odbycia stażu w firmach partnerskich Fundacji, oraz otrzymania wsparcia finansowego w pozyskaniu materiałów edukacyjnych.

Rozwój

Wierzymy, że inwestycja w edukację młodych talentów – liderów jutra – to nie tylko jedyna właściwa odpowiedź na wyzwania współczesności i kluczowy element wspólnej troski o naszą przyszłość, ale również skuteczny sposób na umacniania polskiej konkurencyjności we współczesnym świecie.

Do tej pory Fundacja pomogła już ponad 200 podopiecznym dostać się na zagraniczne studia!

Harmonogram

I etap kwalifikacji

W formie formularza online, pozwala nam poznać sylwetki naszych kandydatów pod kątem ich osiągnięć akademickich, pozaszkolnych i kreatywności potrwa od 4 marca do 30 marca 2024 (wydłużyliśmy rekrutację)

Wyniki I etapu

Wyniki I etapu, które wyłonią grono 40 finalistów, zostaną zakomunikowane do 2 kwietnia

II etap kwalifikacji

II etap kwalifikacji (05-07 kwietnia), to rozmowy kwalifikacyjne online, które pozwalają nam poznać bliżej naszych finalistów, ich zainteresowania i plany na przyszłość

Ogłoszenie listy laureatów

Lista 20-25 laureatów programu mentoringowego zostanie opublikowana dzień po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych.

Wsparcie ukraińskiej młodzieży

W obliczu tragicznych wydarzeń mających miejsce za naszą granicą, Fundacja Our Future Foundation włącza do swoich celów działania charytatywne na rzecz wsparcia integracji ukraińskiej młodzieży. Ważnym elementem programu mentoringowego będzie przeprowadzenie przez naszych podopiecznych inicjatyw wspierających integrację młodych Ukraińców poprzez spotkania integracyjne oraz tworzenie miejsc do wymiany zdań, poznania własnych możliwości w obecnej sytuacji. Przewidujemy dodatkową pulę miejsc dla ukraińskiej młodzieży.

Partnerzy V edycji Programu Mentoringowego

Fundacja Empiria i Wiedza

Agencja Rozwoju Przemysłu

Regulamin

Regulamin Kwalifikacji do programu mentoringowego Our Future Foundation 2024 znajduje się tutaj.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.