O fundacji

Projekty Our Future Foundation

Projekty Our Future Foundation wspomagają rozwój edukacyjny i zawodowy młodych Polaków, wyrównując szanse osób pochodzących z mniej uprzywilejowanych środowisk.

Dotychczasowe działania Fundacji na czele z Programem Stypendialnym pozwoliły już wielu podopiecznym dostać się na czołowe uczelnie w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Dzięki wsparciu naszych partnerów, zakres działania projektów stale się poszerza.

Projekty Our Future Foundation
4 lata

Działalności Fundacji na rzecz rozwoju polskiej młodzieży,

8000 +

Beneficjentów korzysta z naszych wydarzeń w ciągu roku,

50 mln

Tylu odbiorców w mediach usłyszało o naszej misji, projektach i organizowanych wydarzeniach

Mini Granty

Mini Granty to projekt, którego celem jest zwiększenie aktywności młodzieży z Polski w życiu publicznym. Uczestnicy programu będą mieli szansę uzyskać finansowanie, wziąć udział w specjalnie przygotowanej dla nich serii warsztatów, a każdy projekt zostanie dodatkowo objęty indywidualnym wsparciem mentoringowym.

Dowiedz się więcej

Coopernicus

Copernicus to społeczność łącząca polskich naukowców i profesjonalistów działających w kraju i za granicą, która ma na celu rozpowszechnianie najnowszych osiągnięć Polaków na świecie. Platforma zapewnia możliwość nawiązywania kontaktów naukowych i biznesowych między członkami społeczności, daje dostęp do wiedzy w formie artykułów popularnonaukowych i podcastów oraz umożliwia znalezienie najlepszych ofert pracy, projektów badawczych, grantów i staży u partnerów programu.

Coopernicus
Dowiedz się więcej

Paideia

W ramach Paidei pomagamy młodym osobom zaplanować ich edukacyjną ścieżkę marzeń. Przygotowujemy kandydatów do egzaminów wstępnych, konsultujemy ich w procesie aplikacji na studia zagraniczne, a także wspieramy w poszerzaniu umiejętności i zainteresowań, które mogą okazać się cenne przy planowaniu dalszej kariery.

Paideia
Dowiedz się więcej

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.