LUDZIE FUNDACJI

Success Stories

W ramach Programu Mentoringowego co roku kilkudziesięciu najzdolniejszych młodych Polaków otrzymuje wsparcie w procesie aplikacji na najbardziej prestiżowe uczelnie na świecie.

Z pomocą naszych mentorów - studentów i absolwentów uczelni takich jak Harvard, Oxford czy Cambridge - ponad 100 podopiecznym udało się dostać na wymarzone studia za granicą.
Ich sukcesy są inspiracją dla nas do dalszego rozwijania Fundacji i wspierania młodzieży. Poniżej macie możliwość zapoznania się z sylwetkami wybranych naszych podopiecznych.

Natalia Kłosowska

University of Pennsylvania

Laureatka programu mentoringowego, która dostała się na University of Pennsylvania - jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie! Natalia ma na swoim koncie wiele sukcesów takich jak wygrane turnieje i olimpiady oraz delegację na międzynarodowych sesjach Europejskiego Parlamentu Młodzieży. Jej historia jest świetnym przykładem na to, że warto poświęcić się swoim marzeniom - Natalia zrobiła sobie rok przerwy, żeby przygotować się do aplikacji na studia i dzięki swojej ciężkiej dostała się na Ivy League!

Julia Oleszyńska

New York University Abu Dhabi

Laureatka II Edycji Programu Mentoringowego, która dostała szansę na realizację marzeń o karierze w dyplomacji podczas studiów na kierunku Political Science na New York University Abu Dhabi. Ta niezwykle zdolna dziewczyna już w wieku osiemnastu lat wcieliła się w rolę Pani Ambasador w Ambasadzie Izraela w Polsce, pełniła funkcję Sekretarz Generalnej Konferencji Poznań Model United Nations 2022 i Przewodniczącej Zarządu Samorządu Uczniowskiego swojej szkoły. Jest także współtwórcą projektu społecznego TeenCademy, który wspiera młodzież z nieuprzywilejowanych środowisk.

Hugo Chróst

Solvmed Group

Laureat 1 edycji Programu Mentoringowego i założyciel Solvmed Group, której celem jest poprawa diagnostyki zaburzeń neurologicznych poprzez analizę biomarkerów w oku za pomocą sztucznej inteligencji. Na swój pomysł Hugo pozyskał 4,3 miliona dolarów. Jest on także finalistą listy Forbes 30 under 30 Europe oraz stypendystą Thiel - jednego z najbardziej prestiżowych programów na świecie

Maria Szuster

Sciences Po Paris

Stypendystka pierwszej edycji programu mentoringowego OFF, po którym dostała się na Sciences Po w Paryżu. Jest współzałożycielką projektu "Druha we mnie masz" mającego na celu pomoc Ukraińcom uciekającym przed wojną zaadaptować się w obcym kraju. O projekcie Marii pisały największe polskie i zagraniczne media. Został on także wyróżniony nagrodą Money.pl podczas prestiżowej konferencji Impact'22

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.