OFF Projects

Coopernicus

Projekt

Coopernicus

Tworzymy sieć polskich naukowców w kraju i na świecie

Copernicus to platforma skierowana do polskich naukowców oraz profesjonalistów działających w naszym kraju, jak również za granicą. Naszym nadrzędnym celem jest szerzenie świadomości na temat najnowszych osiągnięć Polaków na świecie.

Razem tworzymy społeczność, która umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów i stwarza dogodne warunki do współpracy na polu naukowym, społecznym i biznesowym. Copernicus to także przestrzeń do wymiany myśli, w ramach której nasi członkowie publikują regularnie artykuły dotyczące przedmiotów swoich badań, prowadzonych przez nich projektów oraz rozwijanych nowych technologii. Nasza społeczność zapewnia także dostęp do dedykowanych ofert pracy, staży badawczych i innych inicjatyw prowadzonych przez partnerów platformy.

2000 +

zarejestrowanych użytkowników

150

artykułów i wywiadów

50

krajów, w których jesteśmy

Dołącz do Nas!

Do dołączenia do społeczności Coopernicus zapraszamy polskich naukowców, profesjonalistów, startupowców, a także studentów i wszystkich zainteresowanych nauką.

Dołącz do Nas!
Odwiedź Coopernicus

Wiedza

W ramach projektu Coopernicus realizowane są podcasty, webinary, a także ukazują się teksty popularnonaukowe. Wszystkie treści mają na celu promowanie najnowszych odkryć naukowych i rozwiązań technologicznych.

Przeczytaj artykuły

Napisz z Nami artykuł

Podziel się z nami informacją na temat publikacji, którą moglibyśmy opublikować na platformie Coopernicus.

Formularz zgłoszeniowy

Podcast "Maksymalna Dawka Wiedzy"

Zachęcamy Cię do wysłuchania rozmów, które przeniosą Cię w świat nauki i biznesu!

Posłuchaj rozmów

Raporty Coopernicus

Zaangażowaliśmy kilkunastu naukowców z międzynarodowym wykształceniem i doświadczeniem, którzy w 7 rozdziałach przyjrzeli się najważniejszym współczesnym globalnym trendom w edukacji wyższej.

Zobacz raporty Coopernicus

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.