Poznaj OFF

Ludzie Fundacji

Działania Fundacji nie byłby możliwe bez zaangażowanego zespołu. To dzięki ich zaangażowaniu, przez ostatnie 4 lata, Fundacja rozwijała się w tak szybkim tempie.

Nasze grono cały czas się powiększa!

Zespół

Zespół składa się z zarządu, Rady Fundacji, a także osób odpowiedzialnych za poszczególne sfery działalności Our Future Foundation.
Dowiedz się więcej

Mentorzy

Mentorzy to studenci i absolwenci czołowych uczelni na świecie, którzy wspierają laureatów Programu Mentoringowego w procesie rekrutacji na studia zagraniczne oraz doradzają im w zakresie rozwoju dalszej kariery zawodowej.
Dowiedz się więcej

Wolontariusze

Wolontariusze to grupa uczniów z różnych regionów kraju, dzięki którym informacje o inicjatywach prowadzonych przez OFF docierają do jak największej liczby liceów w Polsce. Stanowią oni także pierwszy punkt kontaktu dla wszystkich zainteresowanych współpracą z Fundacją.
Dowiedz się więcej

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.