Warsztaty Masterclass

Zespół Our Future Foundation, we współpracy ze swoimi Partnerami, organizuje Warsztaty Masterclass. Wydarzenie to umożliwia ambitnej i utalentowanej młodzieży z różnych zakątków Polski spotkanie się z wybitnymi autorytetami świata biznesu i polityki. To okazja do zainspirowania się i znalezienia własnego pomysłu na ścieżkę do wymarzonej edukacji i kariery. W ramach Warsztatów Masterclass odbywają się liczne wystąpienia, konferencje, panele oraz networking. Profesjonalna, a jednocześnie swobodna atmosfera wydarzenia sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości oraz dyskutowaniu na tematy związane z edukacją i biznesem. Podczas Warsztatów Masterclass młode osoby, które z wyprzedzeniem myślą o swojej dalszej edukacji i karierze, mają okazję do skonfrontowania swoich wyobrażeń z rzeczywistością i doświadczeniami tych, którzy już odnieśli sukces.

Warsztaty Masterclass odbywają się stacjonarnie, udział w nich jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja uczestników – liczba miejsc jest bowiem ograniczona. Aby zapewnić dostęp do tak wartościowych prelekcji, wystąpień i warsztatów jak najszerszej liczbie zainteresowanych osób, spotkania są również transmitowane za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Our Future Foundation. 

Trzecia edycja Warsztatów Masterclass już za nami

W czerwcu 2022 roku odbyła się już III edycja Warsztatów Masterclass. Podczas nich poruszane były tematy związane ze studiowaniem za granicą, przedsiębiorczością i zachowaniem balansu pomiędzy życiem prywatnym oraz pracą. 

Podczas tego dwudniowego wydarzenia odbył się szereg warsztatów o interesującej tematyce:

  • Tomasz Jurkanis z McKinsey&Company, Partner OFF, prowadził warsztaty o tytule: „W jaki sposób rozpocząć budowę swojej kariery na studiach?”.
  • Greg Albrecht, założyciel Albrecht&Partners, był prowadzącym warsztaty o tytule: „Droga przedsiębiorcy”.
  • Krystian Kamyk, Partner Zarządzający w Kearney, prowadził warsztaty pod tytułem „Joy@Work w XXI wieku”.
  • Jerzy Gut, Co-Founder w Paidea, był prowadzącym warsztaty o tytule „ABC studiów za granicą”.

Warsztatom towarzyszyły również konferencje oraz wystąpienia o charakterze panelowym. To dwudniowe wydarzenie było niezwykle intensywne, przepełnione inspirującymi wystąpieniami, dyskusjami, ale też chwilami przerwy – na kawę, swobodne rozmowy i złapanie oddechu.

Skopiowane do schowka