W ramach działalności Our Future Foundation nie skupiamy się wyłącznie nad swoimi programami. Część naszych inicjatyw tworzymy również w partnerstwach, w ramach których pracujemy nad rozwiązaniami otwierającymi nowe możliwości dla ambitnej młodzieży z całej Polski!

Jednym z takich projektów jest program talentowy Young Talents 4 Biedronka, który wraz z firmą Biedronka skierowaliśmy do studentów chcących poszerzyć swoje kompetencje i zebrać niezbędne doświadczenie w pracy zespołowej nad innowacyjnymi projektami.

Zainteresowanie pierwszym programem OFF skierowanym do studentów przerosło nasze wszelkie oczekiwania, a to pokazało nam, że warto inicjować takie projekty‼️ Wybór najlepszych 30 zgłoszeń był nie lada wyzwaniem, bo o jedno miejsce w konkursie walczyło blisko 10 osób, to więcej niż na światowej sławy Harvard!

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie nadesłane zgłoszenia i z niecierpliwością czekamy na pierwsze wydarzenie podczas programu talentowego Young Talents 4 Biedronka. Nie możemy się doczekać, aby osobiście poznać jego uczestników!

Ogromnie dziękujemy całemu zespołowi Biedronki oraz naszemu zespołowi za współpracę nad projektem, a także za sprawne przeprowadzenie rekrutacji do konkursu.

Za nami pierwszy etap programu, wymagający szczególnego zaangażowania i kooperacji, aby stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy dla młodych…

Teraz skupiamy się na jak najlepszym przeprowadzeniu uczestników przez program szkoleniowy i przygotowanie ich do tworzenia własnych pomysłów i zdrowej rywalizacji w konkursie o najlepszy projekt z branży retail! 🐞

Skopiowane do schowka