Kolejna Edycja Rejsu Mentoringowego

Bardzo ważnym elementem Programu Mentoringowego Our Future Foundation jest właśnie Rejs Mentoringowy – to niezwykłe wydarzenie, które integruje i inspiruje młodych podopiecznych fundacji oraz ich mentorów. Tym razem w wydarzeniu uczestniczył również Maciej Bardan – Członek Zarządu w firmie BEST S.A oraz Piotr Jakubowski. 

W tym roku odbyła się już VI Edycja Rejsu Mentoringowego – w dniach od 3 do 9 lipca nasi podopieczni wraz z mentorami spędzali kreatywnie czas na Mazurach, dobili do pięciu portów, zawiązali liczne przyjaźnie, mieli okazję do wymieniania się spostrzeżeniami, planami na przyszłość i do wzajemnego inspirowania się. 

Rejs Mentoringowy jest cyklicznie organizowany na Mazurach – w spokojnym, cichym i sielskim otoczeniu. To dla naszych podopiecznych okazja do spędzenia czasu z rówieśnikami o podobnych ambicjach i zainteresowaniach, ale też do bliższego poznania mentorów OFF. Rolą mentora jest pomoc młodym osobom na wczesnym etapie ich życia w wyborze ścieżki edukacji i kariery.

Żeglarska przygoda, która inspiruje i przygotowuje do zagranicznych studiów

Młode i utalentowane osoby, które trafiają pod skrzydła Our Future Foundation mogą liczyć zarówno na wsparcie mentorskie, jak również merytoryczne i praktyczne w dążeniu do zdobycia indeksu wybranej światowej uczelni. Podopieczni fundacji biorą udział nie tylko w typowych warsztatach i konferencjach, ale też w wyjątkowym przedsięwzięciu – Rejsie Mentoringowym.

Podczas tego wydarzenia, podopieczni OFF mają okazję poznać techniki żeglowania, zwiedzić urokliwe Mazury, ale też nawiązać cenne znajomości z rówieśnikami i mentorami. Celem Rejsu Mentoringowego jest właśnie zbudowanie relacji, wymiana doświadczeń i wspieranie rozwoju edukacyjnego oraz zawodowego ambitnej młodzieży z różnych zakątków Polski. Podczas wydarzenia duży nacisk stawiany jest również na pracę w grupie, co sprzyja zacieśnianiu więzi z rówieśnikami, ale też pozwala młodym osobom sprawdzić się w roli członków załogi, która ma wspólny cel. Rejs Mentoringowy przygotowuje uczestników i uczestniczki do aplikowania na najlepsze światowe uczelnie oraz do owocnej współpracy w grupie rówieśniczej. 

Skopiowane do schowka