Active Planet Forum

Lokalizacja

Warszawa

Data wydarzenia

27.09.2023

Liczba uczestników

150

O Wydarzeniu

Active Planet Forum to konferencja ekologiczno-edukacyjna, która zrzesza młode osoby chcące działać na rzecz rozwoju świadomości klimatycznej w społeczności.

Active Planet Forum to młodzieżowa konferencja edukacyjno-ekologiczna, skierowana do licealistów, studentów, młodych przedsiębiorców i działaczy społecznych. Wydarzenie odbyło się na początku października 2023, w Warszawie oraz wzięłko w nim udział 150 uczestników. Konferencja była nacechowana jakościową merytoryką, podzieloną na na kilka ścieżek tematycznych, m.in.: FutureECO, BusinessECO, TechECO oraz YouthECO. Podczas wydarzenia zostały omówione innowacje środowiskowe, ich wpływ na rozwój gospodarczy w Polsce, inwestycje w rozwiązania proekologiczne, nowe trendy i współpraca międzypokoleniowa na rzecz zrównoważonego rozwoju. Konferencja miała także na celu zwiększenie zaangażowanie młodzieży w życie publiczym oraz edukację w zakresie ochrony środowiska.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.