Akcja Inspiracja w Bydgoszczy

Lokalizacja

City Hotel

Data wydarzenia

2.06.2023

Liczba uczestników

200

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w panelach i warsztatach na temat kształtowania planów na przyszłość w młodym wieku, budowania kariery przedsiębiorcy, rozwijania własnego startupu, jak również zastosowania technik wykorzystywanych przez sportowców w biznesie.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych, ambitnych ludzi, pochodzących z mniejszych miejscowości do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową. Poza pasjonującymi panelami i rozwojowymi warsztatami Akcja Inspiracja to także wspaniała szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów oraz wymianę poglądów w kuluarowych dyskusjach.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.