Akcja Inspiracja w Bielsku-Białej

Lokalizacja

Hotel Szyndzielnia

Data wydarzenia

12.06.2023

Liczba uczestników

150

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję do uczestniczenia w panelach i warsztatach na temat prowadzenia biznesu, służbie w wojskach specjalnych, a także planowania ścieżki kariery. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się lokalni przedsiębiorcy, aktywiści społeczni oraz liderzy życia publicznego.

Film podsumowujący wydarzenie

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych, ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.