Akcja Inspiracja Warszawa

Lokalizacja

ADN Centrum Konferencyjne

Data wydarzenia

25.09.2023

Liczba uczestników

400

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to wydarzenie dla młodych ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia. U nas zdobędziesz praktyczną wiedzę prosto od ekspertów i ludzi sukcesu. Dołącz do ponad 150 uczestników i zainwestuj w swój rozwój!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 25 września w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie.

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych ludzi, takich jak wy, do większego zaangażowania w życie społeczne.

W trakcie naszego wydarzenia będziecie mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach eksperckich dotyczących między innymi kompetencji przyszłości, zielonej transformacji energetycznej oraz nowych technologii. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się lokalni działacze społeczni, przedsiębiorcy oraz liderzy opinii publicznej, a także przedstawiciele takich firm i organizacji jak Samsung, czy Maturalni.com.

Akcja Inspiracja to nie tylko świetna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i poszerzenie własnych horyzontów, ale także wspaniała możliwość do poznania wielu wartościowych osób i nawiązania cennych kontaktów. W ramach wydarzenia zapewniamy Wam catering, konkurs z nagrodami a po zakończeniu części oficjalnej naszego eventu przewidzieliśmy wspólną integrację, w trakcie której będziecie mogli porozmawiać ze swoimi rówieśnikami, prelegentami i organizatorami wydarzenia. 

Nie czekaj ani chwili dłużej i wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś! Uczestnictwo w naszym wydarzeniu jest bezpłatne! Zachęć swoich znajomych do udziału w Akcji Inspiracji, odbierz darmową wejściówkę i spotkaj się z nami już 25 września w ADN.

Uwaga zapisy trwają do 15 września!

Tak było w Bielsku-Białej!

Agenda wydarzenia

Rejestracja uczestników

Oficjalne Otwarcie Konferencji

Fireside Chat

Panel dyskusyjny “Silne państwo, sprawna gospodarka. Jaki model rozwojowy jest najlepszy dla Polski?”

Przerwa Kawowa

Panel dyskusyjny “Największa rewolucja w historii świata czy kolejna nowinka technologiczna? Jak AI zmieni nasze życie?”

Power Speech – Marek Zmysłowski

Przerwa Kawowa

Panel dyskusyjny „Jak mężczyzn z Marsa i kobiety z Wenus sprowadzić na Ziemię?”

Nagroda Specjalna

Panel Dyskusyjny

Lunch integracyjny

Power Speech - Tomasz Kammel

Panel dyskusyjny „Człowiek w cyfrowej rzeczywistości - jak odnaleźć się w wirtualnym świecie?”

Zakonczenie wydarzenia

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.