Akcja Inspiracja Zabrze II

Lokalizacja

Kopalnia Guido

Data wydarzenia

18.03.2024

Liczba uczestników

180

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w całej Polsce przez Fundację Our Future Foundation.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w interaktywnych panelach dyskusyjnych dotyczących: budowania międzynarodowej kariery w strukturach Unii Europejskiej w młodym wieku, wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji oraz możliwości oferowanych przez lokalne, śląskie uczelnie. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się lokalni przedsiębiorcy, aktywiści społeczni, liderzy życia publicznego oraz eksperci z różnych dziedzin. 

Akcja Inspiracja w Zabrzu odbędzie się 18 marca w Kopalni Guido 320 m pod ziemią w Komorze Badawczej K8. Wydarzenie jest darmowe, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązują zapisy. Spotkanie kierujemy do licealistów oraz studentów, myślących o swojej przyszłości i chcących zaangażować się społecznie.

 

Zapisz się przez formularz dostępny poniżej!

Harmonogram

Rejestracja uczestników

Otwarcie wydarzenia

Panel dyskusyjny: Rozwój Polski lokalnej

Przerwa kawowa

Chat 1v1

Panel dyskusyjny II: Międzynarodowa kariera

O naszej Fundacji

Zakończenie wydarzenia

Lunch integracyjny

Wspólne zwiedzanie zabytkowej kopalni Guido

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań integracyjno-motywacyjnych dla młodzieży organizowana we wszystkich województwach w Polsce przez Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych, ambitnych ludzi do zaangażowania się w działalność społeczną, polityczną oraz biznesową.

Zobacz poprzednią Akcję Inspirację w Zabrzu 05.10.2023

  Dane Podstawowe
  Social Media
  Edukacja
  Integracja
  Wymagane zgody

  Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.