Akcja Inspiracja Zabrze

Lokalizacja

Arena Zabrze

Data wydarzenia

05.10.2023

0 0

Dni to wydarzenia

Liczba uczestników

200

O Wydarzeniu

Akcja Inspiracja to wydarzenie dla młodych ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia. U nas zdobędziesz praktyczną wiedzę prosto od ekspertów i ludzi sukcesu. Dołącz do ponad 150 uczestników i zainwestuj w swój rozwój!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 5 października na Arenie Zabrze.

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych ludzi, takich jak wy, do większego zaangażowania w życie społeczne.

W trakcie naszego wydarzenia będziecie mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach eksperckich dotyczących między innymi kompetencji przyszłości, zielonej transformacji energetycznej oraz nowych technologii. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się lokalni działacze społeczni, przedsiębiorcy oraz liderzy opinii publicznej, a także przedstawiciele takich firm i organizacji jak Samsung, czy Maturalni.com.

Akcja Inspiracja to nie tylko świetna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i poszerzenie własnych horyzontów, ale także wspaniała możliwość do poznania wielu wartościowych osób i nawiązania cennych kontaktów. W ramach wydarzenia zapewniamy Wam catering, konkurs z nagrodami a po zakończeniu części oficjalnej naszego eventu przewidzieliśmy wspólną integrację, w trakcie której będziecie mogli porozmawiać ze swoimi rówieśnikami, prelegentami i organizatorami wydarzenia. 

Nie czekaj ani chwili dłużej i wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś! Uczestnictwo w naszym wydarzeniu jest bezpłatne! Zachęć swoich znajomych do udziału w Akcji Inspiracji, odbierz darmową wejściówkę i spotkaj się z nami już 5 października na Arenie Zabrze.

Uwaga zapisy trwają do 29 września!

Tak było w Bielsku-Białej!

Agenda wydarzenia

Rejestracja uczestników

Oficjalne otwarcie wydarzenia

Panel dyskusyjny “Dziedzictwo postindustrialne uwzględniające koszty społeczne. Jak wykorzystać potencjał Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego?”

Przerwa kawowa

Samsung - Solve for Tomorrow

Panel dyskusyjny „Jak mężczyzn z Marsa i kobiety z Wenus sprowadzić na Ziemię?

Przerwa kawowa

Panel dyskusyjny “Przyszłość służby zdrowia w Polsce - jak nowe technologie zmieniają medycynę?”

Panel dyskusyjny "Partnerstwa międzysektorowe - jak organizacje obywatelskie mogą współpracować z biznesem i administracją publiczną?"

Zakończenie

Wspólny lunch

Integracja

Integracja

Po zakończeniu części oficjalnej naszego wydarzenia przewidzieliśmy wspólną integracją dla uczestników konferencji. Zapewniamy catering, a także gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Wspólna integracja to wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń w swobodnej atmosferze. Zapraszamy!

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.