Weekend Rozwoju Naukowego

Lokalizacja

Warszawa

Data wydarzenia

27.09.2023

Liczba uczestników

85

O Wydarzeniu

Weekend Rozwoju Naukowego to inicjatywa promująca działalność naukową wśród studentów. Wydarzenie było szansą na zdobycie nowych umiejętności, ale również na rozwój naukowego potencjału i poszerzenia sieci kontaktów.

Weekend Rozwoju Naukowego to inicjatywa promująca działalność naukową wśród studentów. Całodniowe wydarzenie odbyło się na terenie WUM. Uczestnicy wzięli udział w serii warsztatów i wykładów eksperckich o tematyce naukowej, takich jak: odpowiedzialność społeczna projektów naukowych, współprace interdyscyplinarne, granty badawcze i naukowe , jak rozpocząć działalność naukową, zarządzanie projektem, umiejętności miękkie, doradztwo zawodowe, pisanie prac przeglądowych i metaanaliz. Dodatkowo, zapewniona została przestrzeń na networking oraz dyskusje tematyczne. Uczestnicy ukończyli wydarzenie z nowymi umiejętnościami i bogatym networkiem, który przyczyni się do rozwoju naukowego i wkładu społecznego w przyszłości.

Film podsumowujący wydarzenie

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.