Women of IT

Lokalizacja

Warszawa, Aula ALK

Data wydarzenia

Czerwiec 2023

Liczba uczestników

85

O Wydarzeniu

Studenci z Akademii Leona Koźmińskiego zorganizowali konferencję “Kozminski Summit - Women of IT”, której celem było przybliżenie ścieżek kariery w IT oraz obalenie mitów z tym związanych. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać prelekcji na temat konsultingu IT, Data Science oraz sztucznej inteligencji, a także wziąć udział w sesji networkingowej z kobietami sukcesu.

Projekt polegał na organizacji bezpłatnej konferencji dla studentów/studentek i młodzieży z Warszawy i okolic, która miała na celu przybliżenie różnych ścieżek kariery w branży IT, pokazanie możliwości wzmacniania swoich umiejętności oraz obalenie mitów związanych z tą dziedziną. Podczas wydarzenia odbyły się prelekcje dotyczące konsultingu IT, Data Science, sztucznej inteligencji i procesów zarządzania projektami (PMO), a także sesja networkingowa. Głównym celem projektu była aktywizacja młodzieży z regionu Mazowsza oraz zwiększenie świadomości na temat potencjału sektora IT w Polsce.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.