Projekty OFF

Akcja Inspiracja

Projekt

Akcja Inspiracja

Nadchodzące wydarzenia

Spotkajmy się na Akcji Inspiracji

Akcja Inspiracja to seria spotkań z uczniami, mająca na celu aktywizację lokalnej młodzieży we wszystkich regionach Polski. Z naszą akcją docieramy do małych i średnich miast, w których możliwości rozwoju młodych osób są ograniczone w stosunku do tych, dostępnych dla ich rówieśników w dużych miastach. Podczas każdego z wydarzeń, pokazujemy uczestnikom, w jaki sposób mogą kształtować swoją przyszłą karierę i jak podejmować decyzje zawodowe i edukacyjne. W trakcie paneli dyskusyjnych oraz interaktywnych warsztatów mają oni możliwość interakcji z uznanymi przedsiębiorcami, przedstawicielami administracji publicznej czy działaczami społecznymi. Podczas spotkań i rozmów z mentorami Our Future Foundation, studiującymi na czołowych światowych uczelniach, uczestnicy mają także okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną dostępną za granicą.

Podsumowanie Akcji Inspiracji

Nadchodzące wydarzenia

Akcja Inspiracja Lublin
18.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 18 września w hotelu Ibis Styles Stare Miasto.

Akcja Inspiracja Warszawa
25.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 25 września w ADN Centrum Konferencyjnym.

Akcja Inspiracja Gdańsk
27.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 27 września na 33 piętrze Olivia Star w Gdańsku.

Akcja Inspiracja Łódź
29.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 29 września w Orientarium.

Akcja Inspiracja Zabrze
5.10.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Akcji Inspiracji, która odbędzie się już 5 października w Arenie Zabrze.

Opinie uczestników

Wiele inspiracji i motywacji do dalszego działania. Masa cennych porad, co mam robić, w którym kierunku podążać. Myślę, że jest to super inicjatywa dla młodych i ambitnych ludzi.

Kaja Jężak

Uczestniczka Akcji Inspiracji w Poznaniu

To jest wydarzenie, które pozwala młodym ludziom, dostać szanse, których w inny sposób po prostu by nie dostali. Akcja Inspiracja daje nam dostęp do nowych, ciekawych możliwości.

Tymoteusz Bański

Uczestnik Akcji Inspiracji w Krakowie

Poprzednie Edycje

Pałac Branickich

Akcja Inspiracja Białystok

06.05.2024

Kopalnia Guido

Akcja Inspiracja Zabrze II

18.03.2024

Arena Zabrze

Akcja Inspiracja Zabrze

05.10.2023

Orientarium

Akcja Inspiracja Łódź

29.09.2023

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu usprawnienia jej działania i dla celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.